Lekarze Chirurg szczękowo twarzowy

Chirurg naczyniowy

Centrum Medicover Podgórska
Podgórska 36
31-536 Kraków

Nie lubię gloryfikować lekarzy bo także popełniają błędy ale w przypadku Pana dr Romana Kuśnierczyka mogę powiedzieć tylko jedno Wirtuoz chirurgii przez duże W. Poza tym bardzo przystępny sposób bycia w kontakcie z pacjentem.
Opinia dodana przez: Grzegorz

lekarz Robert Jamont

Chirurg plastyczny

Wazów 42 lok. 18
Zielona Góra

Polecam dr Jamonta. Byłam 2 lata temu na przeszczepach po oparzeniu, inni lekarze nie podejmowali się tego zabiegu, on dał mi nadzieję, po przeszczepie blizny wyglądają znacznie zniwelowane. Specjaliści w klinice chirurgii plastycznej w Polanicy Zdroju rozkładali ręce jak widzieli moje blizny...Polecam tego lekarza wszystkim, naprawdę warto, miły, uprzejmy, i przede wszystkim nie owija w bawełnę Jestem mu bardzo wdzięczna, i będę do końca życia, bo odmienił moje życie Polecam!!!!!!
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg ręki
                                       dr n. med. Piotr Puchalski

dr n. med. Piotr Puchalski

Chirurg ręki

Der-med Medycyna Specjalistyczna Szczecin
Ostrobramska 11
71-022 Szczecin

Fantastyczny lekarz i człowiek. Bardzo cierpliwy i pomocny. Doskonale podejście do pacjenta. Bardzo dokładny i serdeczny. Nie zostawia swoich pacjentów w potrzebie, zawsze odpowiada na każde wątpliwości. Takich lekarzy szukać ze świecą. Powinna być tu skala większa na pozytyw. Dr Piotr zasługuje na to!!!!
Opinia dodana przez: Joanna
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg naczyniowy
                                       dr n. med. Jakub Zasada

dr n. med. Jakub Zasada

Chirurg naczyniowy, Chirurg ogólny

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

Jestem pod dużym wrażeniem kompetencji Pana Doktor.Młody ale widać że to co robi to jego pasja poparta wiedzą nie tylko teoretyczną ale również praktyką.Zdecydowanie polecam.
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Michał Mik

dr n. med. Michał Mik

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

Byłam u Doktora kiedy zaczęłam martwić się o moje hemoroidy. Niesamowite podejście do pacjenta, poświęcił czas na wytłumaczenie mi tego czego zwyczajnie potwornie się wstydziłam. Pomógł, wyleczył i odmienił życie. Polecam Doktora z całego serducha.
Opinia dodana przez: Gosia
{'id': 27457, 'name': u'K\u0119dzierzyn-Ko\u017ale'} Chirurg ogólny
                                       lekarz Tomasz Podgórski

lekarz Tomasz Podgórski

Polsko-Amerykańskie Kliniki Serca IV Oddział Kardiologii Inwazyjnej, Elektrostymulacji i Angiologii
ulica Roosvelta 2
47-200 Kędzierzyn-Koźle

Lekarz godny polecenia duża wiedza i podejście do pacjenta az milo isc na wizytę oby więcej takich lekarzy
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Tomasz Myrdko

dr n. med. Tomasz Myrdko

Chirurg ogólny, Kardiochirurg

UniCardia&UniMedica&UniEstetica Małopolskie Kliniki Specjalistyczne
Kluczborska 17 ( 2-3 piętro)
31-271 Kraków

W miesiącu sierpniu 2020 roku przeszedłem operację serca, którą przeprowadził dr Tomasz Myrdko. Po dwóch miesiącach wszystko jest w porządku. Dr Myrdko to wspaniały kardiochirurg, kompetentny, niezwykle empatyczny i uprzejmy. Dziękuję Panu Doktorowi za bezinteresowną opiekę pooperacyjną i życzę dalszych sukcesów zawodowych. Pacjentom życzę w razie potrzeby spotkania właśnie takiego lekarza.
Opinia dodana przez: Jan z Gorlic
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk
                                       dr Paweł Fudalej

dr Paweł Fudalej

Protetyk, Stomatolog

Centrum Stomatologiczne
Słowackiego 25/2
01-592 Warszawa

Czy ktokolwiek lubi w ogóle chodzić do stomatologa?! Nie wydaje mi się. Sprawa jednak się zmienia, kiedy jesteś w rękach profesjonalistów. Dlaczego polecam gabinet Pana Doktora? Bo to miejsce napawa mnie zawsze optymizmem - przed każdą wizytą! Najprawdopodobniej wpływa na to przyjazna atmosfera, obsługa na najwyższym poziomie oraz "bezbólowe" wizyty. W Warszawie jest wiele dentystów. Trafić na NAJLEPSZEGO to COŚ. Ja wybierając Doktora Pawła trafiłam i szczerze polecam wszystkim jeszcze ...
Opinia dodana przez: Julkaa
{'id': 26785, 'name': u'S\u0142upsk'} Chirurg ogólny
                                       dr n. med. Daniel Maliszewski

dr n. med. Daniel Maliszewski

Poradnia Chorób Piersi Wojewódzki Szpital Specjalistyczny
Hubalczyków 1
76-200 Słupsk

Zgadzam się z poprzednimi opiniami, że Maliszewski jest miły, pomocny, wydaje się że to dobry lekarz. Do czasu... jak coś pójdzie źle. Zgłosiłam się do Maliszewskiego jako 23-latka, w maju 2020 roku w samym środku pandemii. Chciałam powiększyć piersi metodą lipofillingu – przeszczep tłuszczu. Przyjechałam do Gdańska Z południa Polski na konsultację. Byłam wtedy bardzo chuda, ważyłam jakieś 52 kg przy 170 wzrostu. Na konsultacji chciałam dowiedzieć się czegoś o ...
Opinia dodana przez: N.

lekarz Marek Stawniak

Chirurg ogólny, Ortopeda

Rehasport Clinic
ul. Górecka 30 (Galeria Panorama)
60-201 Poznań

Doskonały lekarz. Od wielu lat leczy mojego tatę (a nie jest on łatwym pacjentem):) Z ogromną cierpliwością i życzliwością podchodzi do pacjenta. Wszystko szczegółowo tłumaczy. Jego diagnozy są zawsze trafione, a leczenie skuteczne. Zarówno podejście jak i sposób leczenia jest holistyczny. Bardzo polecam!
Opinia dodana przez: Beata
{'id': 41595, 'name': u'Krak\xf3w'} Specjalista leczenia bólu
                                       lek. med. Jan Paradowski

lek. med. Jan Paradowski

Specjalista leczenia bólu, Chirurg ortopeda

ul. Karola Szymanowskiego 4/8
30-047 Kraków

wspaniały lekarz polecam , zawsze wysłucha uważnie nie idzie na skróty -operacja u niego to ostateczność pomógł mi w powrocie do normalnoeci bardzo

dr n. med. Maciej Kisiel

Chirurg naczyniowy

damiana
Warszawa

Jestem bardzo zadowolony z wizyty. Otrzymałem maksymalną dla mnie wiedzę medyczną. Teraz rozumiem w czym jest problem i wiem co mogę zrobić. Lekarz konkretny i bardzo sympatyczny. Szczerze polecam.
Opinia dodana przez: Ireneusz
{'id': 25484, 'name': u'Pozna\u0144'} Traumatolog
                                       dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

dr n. med. Krzysztof Ruszkowski

Traumatolog, Ortopeda

Kross
ulica Grunwaldzka 74
60-311 Poznań

Znakomity ortopeda!! Jestem 15 lat po artroskopii kolana, od 10 lat trenuje zawodowo kulturystykę, nigdy nie poczułem najmniejszego dyskomfortu z tym związanego! Polecam z czystym sumieniem!!
Opinia dodana przez: Grzegorz
{'id': 7841, 'name': u'Szczecin'} Chirurg szczękowo twarzowy
                                       dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

dr n. med. Piotr Jakub Zawodny

Chirurg szczękowo twarzowy, Medycyna estetyczna

ulica Kopernika 6/1
70-241 Szczecin

Zwiedzałam kilka klinik w Polsce, jak również za granicą. Wierzcie lub nie ale profesjonalizm dr Zawodnego przekracza wszelkie granice wspaniałości:) W kilku klinikach nie potrafili zająć się w sposób profesjonalny i efektowny moimi kompleksami, zaś dr Zawodny nie obiecując cudów, sprawił, że wszystkie moje mankamenty zniknęły. Moje ciało wygląda po stokroć lepiej i efekty są dużo lepsze niż planowane. Dziękuję Panie doktorze za nowe życie:)
Opinia dodana przez: Ewa

lek. dent. Marcin Wilk

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Mimo młodego wieku praca dentystyczna wykonana świetnie. Mam bardzo delikatne zęby i normalnie po plombowaniu zęby bolały mnie przez dzień czy 2 – nie tym razem. U Pana Marcina wszystko działa jak w zegarku, wizyta odbyła się punktualnie. Dr. Wilk to dobry młody specjalista. Jeśli będzie potrzeba wiem już gdzie się leczyć!
Opinia dodana przez: Marta
Pan doktor jako pierwszy ortopeda postawił właściwą diagnozę mojego skomplikowanego przypadku haluksa z "torbielowatymi naroślami"(moje laickie określenie:) . Perfekcyjnie przeprowadził operację, która umożliwia mi bezpieczne funkcjonowanie bez bólu i obawy o pęknięcie torbieli zagrażających sepsą. Przed i po zabiegu objaśnił wszystkie efekty i zalecenia. Bardzo polecam !
Opinia dodana przez: MAŁGORZATA

dr n. med. Maciej Studziński

Chirurg stomatolog, Stomatolog

Centrum Medyczne PROFMEDICAL
Szarych Szeregów 46
40-750 Katowice

Zdecydowanie profesonalny, dokladny, zartobliwy. Jesli jego fachowosc i dokladnosc przelozy sie w czasie to bede chodzila do niego na kontrole i ewentualne leczenie. Teraz pokladam nadzieje ze zeby ktore zostaly zaleczone przez niego beda dlugo zdrowe poniewaz poprzednia pani stomatolog ciagle leczyla te same zeby na pograniczu plaby (ktora sama zalozyla) i zeba.
Opinia dodana przez: Asia

lek. med. Maria Niemirowicz-Szczytt

Chirurg ogólny, Proktolog

Centrum Medyczne Damiana - al. Zjednoczenia
Al. Zjednoczenia 36
01-838 Warszawa

Pani doktor zdobywała doświadczenie medyczne w rym chirurga w szpitalu Bielańskim w Warszawie, często w wymagających okolicznościach. Poznałem Panią doktor wiele lat temu i dziś cenię Ją za wewnętrzny spokój, rzetelność, nie uleganie wpływom, lecz sukcesywnej nauce i zdobywanym doświadczeniom. Pan dr Maria jest osobą wrażliwą wsłuchujący się w pacjenta i umiejącą wytłumaczyć co i jak. Pozdrawiam i polecam Panią Doktor.
Opinia dodana przez: Mariusz
{'id': 35984, 'name': u'\u0141\xf3d\u017a'} Chirurg ogólny
                                       lek. med. Przemysław Lipiński

lek. med. Przemysław Lipiński

CENTRUM MEDYCZNE ARGO
ul. S.Sterlinga 27/29
Łódź

W Łodzi jest masa chirurgów ale tylko dr Lipiński jest lekarzem specjalizującym się w leczeniu ran. W szpitalu chciano mi już amputować nogę ale na moje szczęście trafiłam do pana doktora który tak długo zajmował się moją nogą, że rana się zagoiła. Jestem dozgonnie wdzięczna i wszystkim gorąco polecam. Ponadto jest człowiekiem wyjątkowo sympatycznym, punktualnym i cierpliwym.
Opinia dodana przez: Małgorzata
{'id': 34431, 'name': u'Warszawa'} Protetyk stomatologiczny
                                       lek. dent. Maria Stenka

lek. dent. Maria Stenka

Protetyk stomatologiczny, Implantolog

Stenka Clinic
ul. Sejmu 4-letniego 2/172
02-972 Warszawa

Witam bardzo polecam pania dr jest po prostu super jako specjalista usuwala mi osemke i pozniej robila implant wszystko bylo super nic nie bolalo rozladowala moj stres przez zarty bylo super pozniej tez nic mnie nie bolalo ,jak przyszedlem zestresowany zaproponowala mi gaz rozweselajacy ale nie bylo takiej potrzeby :) Krys
Opinia dodana przez: krzysztof